Zapisz się na Newsletter, a otrzymasz w prezencie 
E-book Tygodniowy Przewodnik do zarządzania stresem „Stress Out!”

Dzięki newsletterowi będziesz na bieżąco z wszystkimi nowościami na stronie, wyzwaniami, a przede wszystkim zniżkami na produkty. Newsletter to również dodatkowa forma mojej komunikacji z Tobą na temat wszystkiego co ze zdrowiem związane. Mam nadzieję, że dołączysz!

Nie ma dobrego zdrowia, wartościowych relacji, efektywnej pracy i równowagi pomiędzy tymi aspektami naszego życia bez umiejętnego zarządzania stresem. Nie możemy od niego uciec, bo coraz więcej czynników, które nas otaczają, go wywołuje. Nie możemy się go zupełnie pozbyć, gdyż często działa na nas podświadomie. Aby powoli nie doprowadzał do ruiny naszego ciała i psychiki musimy nauczyć się nim zarządzać. Najważniejsze jest poznać wroga i oswoić, znaleźć miejsce gdzie ma łaskotki i rozbroić. Stres oddziałuje na nas globalnie, zaprząta umysł, powoli rujnuje ciało.
Nie pozwól sobą rządzić, naucz się nim zarządzać!    

 
Zapisz się na Cudowne Listy i otrzymaj Prezent!
Po zapisaniu, sprawdź skrzynkę mailową i potwierdź!

* wymagane
 
 
 
„Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania mi newslettera oraz na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Anna Paluch Flow By Ania ul. Św. Marcina 113 Marcyporęba 34-114 . Wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę.” *
 
„Wyrażam zgodę na przesłanie na mój adres e-mail linka do pobrania e-booka.” *