DLA SPECJALISTÓW

AKTUALNE REJESTRACJE

Znajdziesz tutaj aktualnie trwające rejestracje na szkolenia, które rozpoczną się w najbliższym czasie. Dołączając do grupy w czasie trwania naboru opłata za uczestnictwo jest niższa, niż wykupując kurs poza trwaniem kolejnych edycji. Warto!

E- kurs: Psychodietetyka dzieci
Webinar: Samokontrola w procesie odchudzania
Szkolenie Kraków, Warszawa: Psychodietetyka z praktyce

E-KURSY

Moje e-kursy to zestawy lekcji w formie tekstowej z dodatkowymi nagraniami z zakresu psychologii dla specjalistów pracujących z osobami zmieniającymi styl życia. Dedykowane są dietetykom, ale również lekarzom, trenerom i nauczycielom.  Trwają od 10 do nawet 20 tygodni  w zależności od kursu. Zdrowie to również sfera psyche, dlatego specjalista powinien mieć bogatą wiedzę również z tego zakresu, zwłaszcza, że coraz więcej osób cierpi na zaburzenia odżywiania, a zaburzenia hormonalne wpływają zarówno na wagę, jak i nastrój. Bądź lepszym specjalistą! Szkolenie kończy się uzyskaniem zaświadczenia uczestnictwa. 

Psychologia dla dietetyka
Zaburzenia psychiczne w kontekście pracy dietetyka.
Psychodietetyka dzieci

WEBINARY

Regularnie prowadzę webinary z zakresu psychodietetyki wraz z Martą Szpojdą. To godzinne tematyczne szkolenia w formie video, do których dostęp możesz wykupić w każdym momencie. W pakiecie nagranie, materiały w formie pdf oraz zaświadczenie.

Małe dziecko u psychodietetyka. Teoria i praktyka.
Jak pracować z osobą z zaburzeniem odżywiania?

Motywacja w gabinecie dietetyka.
Problemy z jedzeniem u dzieci w wieku przedszkolnym
Dieta przyczyną nadwagi. O restrykcjach i kompulsjach
Praca z grupą wsparcia

Zaburzenia hormonalne z perspektywy psychodietetycznej

MINI E-KURSY

Oferta wkrótce. To krótkie, kilku lekcyjne szkolenia na wybrany, konkretny psychodietetyczny temat np. kompulsywne objadanie się, motywowanie w kilku krokach. Szkolenia zawierają materiały w formie pdf oraz nagranie. 

DLA KAŻDEGO NA DRODZE ZMIANY

E-KURSY

To kilkunastotygodniowe kursy dotyczące tematów związanych ze zmianą stylu życia, które pomogą zrozumieć ci, jak właściwie zmieniać nawyki zdrowotne i wprowadzać trwałe i satysfakcjonujące zmiany w życiu. Zaprojektuj swój zdrowy styl życia, ogarnij stres!

Jedzenie to nie utrapienie. E-kurs psychodietetyczny dla rodziców
Stress out! Zarządzanie stresem w zdrowiu