alex-loup-393846-unsplash

Psychologia w odchudzaniu

Webinar psychodietetyczny dla specjalisty

Termin: 30.04.2018
Start: 19.00
Czas trwania 1,5h

Zastanawiasz się dlaczego mimo dobrze opracowanej diety twój klient ma problemy z jej utrzymaniem oraz uzyskaniem zamierzonych efektów? Brak uwzględnienia czynników psychologicznych to najczęstszy powód przerwania odchudzania lub szybkiego efektu jojo. Obwiniasz siebie, klienta, pojawia się niepotrzebna frustracja. Jeżeli pracujesz z klientem przez kilka miesięcy, warto standardowe wizyty poszerzyć o informacje oraz sposoby radzenia sobie z sytuacjami i czynnikami psychologicznymi, które uaktywniają się podczas odchudzania. Podczas webinaru dowiesz się nad jakimi czynnikami psychologicznymi warto pracować z klientem, również dostosowując pod tą sytuację dietę. Przede wszystkim jednak skupimy się na dokładnej analizie sytuacji diety, występujących problemów i sposobów na pracę z nimi. Na jakie problemy warto zwrócić uwagę w poszczególnych obszarach?

  1. Asertywność
  2. Zarządzanie stresem i emocjami.
  3. Organizacja czasu i określanie życiowych priorytetów.
  4. Regeneracja i zarządzanie energią
  5. Praca z motywacją
  6. Uprzednie doświadczenia
  7. Obraz ciała i poczucie własnej wartości

Te obszary mają niebagatelny wpływ na powodzenie procesu zmiany stylu życia. To powinna być zmiana trwała, wymaga czasu, cierpliwości i pracy nad aspektami życia codziennego, których nie podejrzewamy o znaczenie w diecie. 

Jeżeli chcesz być dobrym specjalistą dietetykiem, który stawia w swojej pracy na zasadę pomagać, a nie szkodzić, koniecznie korzystaj z wsparcia psychologów i psychodietetyków, aby zdobyć nowe umiejętności z komunikacji z klientem. Zmiana zaczyna się w głowie, a w głowie osób pragnących dokonania zmiany jest całe mnóstwo sprzeczności. Jako psycholog, psychodietetyk i trener zapraszam na specjalistyczne szkolenie online dla dietetyków, którzy swoją pracę traktują jak misję z trwałym uzyskanym celem.

Koszt: tylko 59 zł w tym:

– 1,5 godz. Specjalistyczne szkolenie psychodietetyczne przeznaczone dla dietetyka z możliwością zadawania pytań

– materiały wysłane po webinarze

– certyfikat uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Psychologię w Polsce s.p. z.o.o

– nagranie webinaru np. jeżeli nie możesz uczestniczyć w tym terminie, lub po prostu do odsłuchania jako edukacyjny podcast

 

Prowadząca:

Anna Paluch. Jestem psychologiem, psychodietetykiem, specjalistą ds. żywienia, trenerem w Psychologia w Polsce, właścicielką Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, autorką projektu “80 dni dookoła zdrowia”, oraz popularnego E-kursu specjalistycznego Psychologia dla dietetyka,  zastępcą redaktor naczelnej w Magazynie Psychologicznym Bang!, ale przede wszystkim lubię i chciałabym inspirować do wprowadzania zmian w swoim stylu życia. Na zdrowie należy patrzeć całościowo i naprawdę trwałe i skuteczne efekty to wynik działań w wielu obszarach. Jednak te kroki są małe i bezbolesne, w ten sposób budują nasze nawyki i zostają z nami na dłużej w przeciwieństwie do szybkich rozwiązań i restrykcji. Szukanie sposobów dzięki narzędziom psychologicznym jak i dietetycznych w podnoszeniu jakości naszego życia jest moją pasją.

REJESTRACJA

 

 

 

Anna Paluch

Anna Paluch

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, specjalistą ds. żywienia, trenerem w Psychologia w Polsce, właścicielką Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, autorką projektu “80 dni dookoła zdrowia”, E-kursów "Zaprojektuj Swój Zdrowy Styl życia", czy "Psycho dla dietetyka" ale przede wszystkim lubię i chciałabym inspirować do wprowadzania zmian w swoim stylu życia. Na zdrowie należy patrzeć całościowo i naprawdę trwałe i skuteczne efekty to wynik działań w wielu obszarach. Jednak te kroki są małe i bezbolesne, w ten sposób budują nasze nawyki i zostają z nami na dłużej w przeciwieństwie do szybkich rozwiązań i restrykcji. Szukanie sposobów dzięki narzędziom psychologicznym jak i dietetycznym w podnoszeniu jakości naszego życia jest moją pasją.
Anna Paluch

Latest posts by Anna Paluch (see all)

PODZIEL SIĘ!
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someoneShare on Google+0Pin on Pinterest0