pp

Walentynkowe pancakes

Miłość można okazywać w różny sposób. Stare przysłowie mówi, że “przez żołądek do serca”. Co o tym sądzicie? Czy wizja wspólnego, zdrowego śniadania we dwoje jest dla Was atrakcyjna? Mam propozycję dla wszystkich miłośników takich celebracji – walentynkowe pancakes.

 

Przepis dla dwóch osób:

3 łyżki mąki ryżowej

2 łyżki mąki jaglanej

1 jajko

100 ml mleka

10g kakao (niesłodzonego)

 

Wszystkie składniki należy zmiksować, a pancakes piec na oleju kokosowym. Świetnie użyć do tego silikonowych foremek w kształcie serca, ale jeśli ich nie macie to proponuję tradycyjną formę.

 

Można je podawać z serkiem, jogurtem naturalnym, miodem, żurawiną, domowym powidłem lub owocami. Zdaje się, że na święto zakochanych truskawki mogą się idealnie sprawdzić!  

p2

 

Życzę i smacznego, i dużo miłości! Nie tylko 14 lutego!

Dominika

Anna Paluch

Anna Paluch

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, specjalistą ds. żywienia, trenerem w Psychologia w Polsce, właścicielką Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, autorką projektu “80 dni dookoła zdrowia”, E-kursów "Zaprojektuj Swój Zdrowy Styl życia", czy "Psycho dla dietetyka" ale przede wszystkim lubię i chciałabym inspirować do wprowadzania zmian w swoim stylu życia. Na zdrowie należy patrzeć całościowo i naprawdę trwałe i skuteczne efekty to wynik działań w wielu obszarach. Jednak te kroki są małe i bezbolesne, w ten sposób budują nasze nawyki i zostają z nami na dłużej w przeciwieństwie do szybkich rozwiązań i restrykcji. Szukanie sposobów dzięki narzędziom psychologicznym jak i dietetycznym w podnoszeniu jakości naszego życia jest moją pasją.
Anna Paluch
PODZIEL SIĘ!
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someoneShare on Google+0Pin on Pinterest0