Hania Arendt-Szczubiała – najkobiecej / najweselej

Po zakończeniu „80 dni dookoła zdrowia” ruszamy z nowym wyzwaniem. 22 czerwca przypada pierwszy dzień lata. Większość z nas marzy, aby przywitać tę porę roku z jędrnym, szczuplejszym ciałem oraz doskonałym samopoczuciem. Razem z nami możesz to pragnienie spełnić, przystępując do nowego projektu Nowe ciało – 80 dni do lata. 

Kierowniczki zamieszania

Do naszego CUDownego teamu dołączyła dietetyczka i trenerka personalna – Daria Opara. Ułożyła specjalnie dla naszych Czytelniczek plan treningowy, dzięki któremu będziesz mogła zmienić się na wiosnę. Tak oto zachęca Cię do udziału w wyzwaniu Nowe ciało – 80 dni do lata

Ruch ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Zalety z jego dobroczynnego wpływu można wymieniać niemalże w nieskończoność. Do najważniejszych należą:

  • wzmocnienie mięśni i więzadeł
  • utrzymanie właściwej masy ciała
  • wzmocnienie układu kostno- stawowego
  • redukcja ryzyka chorób układu krążenia
  • rozwój naczyń kapilarnych serca
  • redukcja cholesterolu
  • regulacja ciśnienia

Oprócz tak ważnych funkcji jest jeszcze jedna – bardziej przyziemna – aktywność fizyczna sprawia, że nasze ciało wygląda lepiej, skóra jest sprężysta, my jesteśmy pewniejsze siebie, bije od nas energia.Rozpoczęła się wiosna, przyroda budzi się do życia. Pora również na obudzenie naszego ciała i poprawę wyglądu. Rozpoczynamy cykl 80 dni do lata, w którym moim zadaniem będzie pobudzenie Cię, Droga Czytelniczko, do działania, do regularnej pracy nad Twoim ciałem.

Drugą osobą, która będzie współtworzyć projekt, jestem ja – Monika Grobelna – maniaczka aktywności, która biega, jeździ na rolkach, rowerze, ćwiczy na siłowni, w domu i gdzie się tylko da. Będę się z Tobą kontaktować za pośrednictwem facebooka, gdzie na profilu Dbam o cud będą się codziennie pojawiały informacje, związane z aktywnością fizyczną, a także mega ilość motywacji i wsparcia. Masz możliwość dołączenia do grupy kobiet, które będą się nawzajem motywować do pracy nad zdrowiem, dobrym samopoczuciem i pięknym ciałem. 

Dla kogo jest ten projekt?

Projekt jest adresowany zarówno do osób początkujących, które chcą zacząć swoją przygodę ze sportem, jak również średniozaawansowanych i zaawansowanych (dowiesz się, jak ustalić swój poziom zaawansowania). Szykujemy specjalną niespodziankę także dla młodych mam! Nawet, jeśli ćwiczysz już jakiś czas, będzie to okazja do poznania nowych ćwiczeń i sportowych ciekawostek, czerpania motywacji oraz motywowania innych i dzielenia się swoimi sportowymi sukcesami (każdy trening jest sukcesem). Jeśli od dawna zabierasz się do tego, by ruszyć tyłek, to jest to idealny moment. Zero wymówek!

Kiedy zaczynamy?

Projekt rusza 2 kwietnia 2016 r. Dlaczego wybrałyśmy tę datę? Ponieważ chcemy, abyś pierwszy dzień lata 22 czerwca 2016 r. przywitała jako osoba zdrowa, wysportowana, pełna wigoru i pewności siebie. Może się uda umówić w ten dzień na wspólny trening? Popracujemy nad tym:).

Czy to kosztuje?

Dzięki Darii z Forfit Akademia Zdrowia, za darmo otrzymasz profesjonalny plan treningowy. Poza tym zupełnie za darmo będziemy Cię wspierać i odpowiadać na Twoje pytania. Mało tego, mieszkańcy Wadowic i Lęborka oraz okolic tych miejscowości będą mogli liczyć na ciekawe bonusy w Gabinecie Psychodietetycznym Flow By Ania oraz Forfit Akademia Zdrowia

Czego oczekujemy od Ciebie?

Zaangażowania w wykonywane ćwiczenia oraz w działanie grupy. Możliwość kontaktu z innymi osobami, które walczą o nowe ciało, jest bardzo ważna, dlatego zależy nam na stworzeniu społeczności, pełnej wsparcia i motywacji. 

Jak się przygotować?

  • Polub!

Wystarczy polubić nasz Fb profil Dbam o Cud, aby być na bieżąco ze sportowym wyzwaniem. 

  • Dołącz!

Ponadto warto dołączyć do grupy na Fb: Projekt – nowe ciało – 80 dni do lata. W grupie będzie się działo o wiele więcej niż na samym profilu. Będzie dużo motywacji, dyskusji, chwalenia się osiągnięciami i wzajemnego wspierania się. Jak pokazał projekt Ani Piotrowskiej „80 dni dookoła zdrowia” – razem łatwiej. 

  • Zapisz się!

Dodatkowo zachęcam do wpisania się na listę uczestników projektu. Dzięki temu będziemy w stałym kontakcie. Możesz spodziewać się e-maili z podsumowania i specjalnymi bonusami. Na koniec wyzwania każdy uczestnik otrzyma pdf z planami treningowymi i wszystkimi sportowymi informacji, które pojawią się na facebooku podczas wyzwania. Możesz oczekiwać również innych bonusów. 

Chcę dołączyć do sportowego wyzwania! 

Tutaj dowiesz się, jak możesz przygotować się do wyzwania i znajdziesz ofertę specjalną dla mieszkanek okolic Lęborka i Wadowic.  

Fotografia tytułowa: 
– fotograf – Hania Arendt-Szczubiała – najkobiecej / najweselej
– makijaż – Magdalena Michalska z Gabinetu Kosmetycznego Perfect Visage
– odzież i obuwie sportowe firm Nike, Reebok i Adidas udostępnione do sesji zdjęciowej w ofercie Salon Sportowy Mistral w Lęborku, ul. Orzeszkowej 12A

Monika Grobelna

Latest posts by Monika Grobelna (see all)