Print

23 stycznia 2016 roku w Lęborku odbędzie się Karnawałowa odnowa szafy. Główną ideą wydarzenia jest dokonanie zmian w swojej garderobie, które jednocześnie pozwolą zaoszczędzić pieniądze i zadbać o środowisko naturalne. Zarezerwujcie sobie czas na ten event, ponieważ jego organizatorki: Marzena Steć, Monika Gałasiewicz i Monika Grobelna, będące pasjonatkami holistycznego modelu życia, współpracujące z Lęborskim Centrum Kultury Fregata, szykują wiele dodatkowych atrakcji. 

Wstęp dla wystawców i kupujący jest bezpłatny

Impreza ma charakter otwarty. Od godziny 10.00 do 16.00 w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Niepodległości 6 w Lęborku będzie odbywać się wymiana ciuchów. Wymianie i sprzedaży za przysłowiową złotówkę będą podlegały: ubrania, dodatki (biżuteria, torebki, buty, nakrycia głowy, itp.) oraz książki. Jest to doskonała okazja do pozbycia się rzeczy, które już się znudziły, oraz książek, które już zostały przeczytane.  

Sprawdź event na facebooku

Aby wziąć udział w imprezie w charakterze wystawcy, wystarczy zarejestrować, przysyłając maila na adres odnowaszafy@gmail.com, podając swoje imię i nazwisko, wymiary stoiska oraz telefon kontaktowy. Ilość wystawców jest ograniczona. Uwaga! Sprzedawać można tylko rzeczy używane. Organizatorzy nie zapewniają wieszaków i stołów. 

Organizatorzy nie narzucają uczestnikom modelu transakcji, nie wyceniają przyniesionych rzeczy ani nie pośredniczą w negocjacjach.Wystawcy mogą dokonywać dowolnych operacji: wymieniać lub sprzedawać rzeczy. 

Buszowanie między wieszakami to okazja do spędzenia czasu z koleżankami. Weź ze sobą sąsiadki, przyjaciółki, kumpelki. Chodzi o dobrą zabawę, podczas której będzie można upolować niebanalne ciuchy. To może być karnawałowy powiew świeżości dla Twojej garderoby. 

vintage-1047913_1280

Atrakcje dodatkowe

Kiedy piszę o dobrej zabawie, mam na myśli nie tylko wymianę ciuchów, ale również:

  • dobrą atmosferę, którą zapewni nasz DJ
  • pogaduszki przy kawie
  • okazję do spróbowania wegańskich przysmaków i niebiańskich słodkości
  • stanowisko wizażu i doradztwa urodowego
  • wiele innych niespodzianek

Bądź piękna w karnawale

Podczas eventu będą obecne wspaniałe kobiety z Gabinetu Kosmetycznego Perfect Visage, który działa zarówno mobilnie, jak i stacjonarnie. Zapraszają na makijaż i porady kosmetyczne w zakresie pielęgnacji. Dodatkową atrakcją będzie możliwość otrzymania zniżkowych kuponów na zabiegi. 

Warsztaty kulinarne

W czasie eventu, o godz. 15:00, dla chętnych odbędą się warsztaty kulinarne „Zimowa kuchnia roślinna”, które poprowadzi znana Lęborczanom miłośniczka kuchni roślinnej Monika Gałasiewicz z Klubu Wege Lębork. Jej warsztaty przyciągają nie tylko wegan, ale również osoby, które chcą zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy. 

Warsztaty rozwojowe

O godz. 18:00 po zakończeniu odnowy w szafie przyjdzie czas na warsztaty rozwojowe, podczas których uczestnicy stworzą własne koło życia. Coacherka i trenerka Marzena Steć wprowadzi uczestników w temat poszukiwania równowagi życiowej. Pasjonatka rozwoju osobistego Monika Grobelna będzie natomiast pomagać w nakreśleniu indywidualnych kół życia oraz określeniu tych obszarów, w których warto dokonać zmian. 

Zapisy: mmgrobelna@gmail.com. Ilość miejsc ograniczona!

Jak Ci się podoba ten pomysł? Nie czekaj, zgłoś swój udział już dziś. Wpisz w kalendarz datę eventu. Rozpuść wici wśród koleżanek. Im więcej pozytywnie nastawionych ludzi, tym fajniejsza atmosfera. Czekamy na Ciebie!

Sprawdź nasz event na facebooku

Monika Grobelna

Monika Grobelna

Jestem pełną pozytywnej energii propagatorką zdrowego stylu życia we wszystkich jego aspektach. Skupiam się na tym, aby brać odpowiedzialność za swoje zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Efekty moich działań, widoczne gołym okiem, zachęcają innych ludzi do potraktowania poważnie swojego ciała, duszy i umysłu. Jako początkujący coach, jak również jako maniaczka aktywnego i pełnego przyjemności życia, chcę pomagać ludziom znaleźć w nich to, co najlepsze..
Monika Grobelna

Latest posts by Monika Grobelna (see all)

PODZIEL SIĘ!
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someoneShare on Google+0Pin on Pinterest0